Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytových jader v Brně

Stále velké množství starých bytových jednotek má jádro z dřevotřísky nebo umakartu. Nejen, že to není příliš vzhledné, ale může to vést i k různým onemocněním a alergiím. Dříve se při stavbě bytů na hygienu příliš nehledělo a stěny tak například nejsou nijak chráněny proti plísním. Většina z nich se v této době už nachází v havarijním stavu a určitě uvažujte o přestavbě.

Doporučujeme vám využít naší nabídky rekonstrukce bytového jádra na klíč, tedy bez jakékoliv vaší asistence. Přivezeme si vše od zdícího materiálu, přes vodovodní a odpadní trubky, až po malířské vybavení. Rekonstrukce běžného bytového jádra trvá od jednoho týdne do jednoho měsíce v závislosti na konkrétních požadavcích klienta a rozsahu úprav.

Po této době ovšem zdaleka nic nebude připomínat váš dřívější byt, ve kterém se nacházela nevzhledná koupelna, špatně odtékající odpady a kam jste se styděli pozvat návštěvu. Po našem zásahu se přemění na moderní místo k bydlení, ve kterém se vy i vaši hosté budete cítit příjemně.


Rekonstrukce jádra nejčastěji obsahuje:

  • Rekonstrukci koupelny (nová vany, či nahrazení sprchovým koutem, obklady, apod.).
  • Rekonstrukci kuchyně (nová kuchyňská linka, obklady, atd.).
  • Rekonstrukci WC (výměna mísy a obkladů, nové umyvadlo).
  • Změnu půdorysu bytu.
  • a další úpravy dle přání klient a dispozičních možností.

Samozřejmostí je zajištění materiálu potřebného k rekonstrukci, úklid i odvoz suti.
Nezávazná poptávka našich služeb

Vaše jméno
Kontakt *   (telefon či e-mail)
Zpráva *
Opište barvu s diakritikou *  
      * označené položky jsou povinné