Caparol

Firma Caparol je tradiční dodavatel stavebního materiálu. Na českém trhu působí již od roku 1993, díky čemuž získal již mnoho zkušeností v oblasti stavebnictví a hobby. Caparol je dceřinou společností firmy DAW sídlící v Německu. Dodává velice kvalitní materiály, kterých využíváme na našich stavbách.

Protože již působíme v oblasti stavebnictví dlouhou dobu, máme veškeré materiály odzkoušené a nepoužívali bychom na našich stavbách materiály neprověřené. Výrobky Caparol používáme již dlouhou dobu, za tu dobu jsme zjistili, že jsou velmi kvalitní. Nebojíme se tedy používat tyto materiály při realizaci našich staveb.

V současné době dodává Caparol kontaktní zateplovací systémy ETICS. Kontaktní zateplovací systémy ETIC používáme na:

  • Fasády rodinných domů.
  • Zateplení bytů.
  • Zateplení střechy a podkroví.
  • Zateplení stropu a podlahy.

Caparol nedodává pouze zateplovací systémy, je to také dodavatel interiérových a fasádních barev, laků na dřevo i kov. Tyto barvy dodává pod značkou Alpina do většiny velkých hobby marketů. Naše firma je používá především při rekonstrukcích, ale své uplatnění mají i při výstavbě nových domů, převážně když se přesuneme do fáze řešení detailů. S těmito barvami například natíráme zábradlí či lakujeme terasy.

Naše firma provádí veškeré stavební úpravy. Zajišťujeme rekonstrukce domů, bytů a nebytových prostorů. Problémem pro nás nejsou ani práce vodařské, topenářské, instalatérské či elektroinstalační.

Při rekonstrukci domů nebo při rekonstrukci bytů, se velmi často setkáváme s požadavkem výměny podlahy. Před pokládkou každé podlahy je potřeba dobře ošetřit podklad. Nejčastějším podkladem je beton. Beton je nutné před pokládkou ošetřit penetračním nátěrem. Využíváme široké nabídky firmy Caparol. V nabídce Caparol je velké množství různých druhů penetrací vodních nebo na bázi rozpouštědelÿNaሴÕou se zde i produkty pro ošetření betonu a podlah např. reprofilační nátěry, nebo různé písky.

Caparol se snaží neustále zdokonalovat výrobu, jeho výrobky jsou tak stále kvalitnější. V poslední době se rozšířil i do Slovenské republiky, kde založil svou dceřinou společnost. To svědčí o tom, že se mu daří. Pro nás to je známka toho, že máme kvalitního dodavatele stavebního materiálu.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů