Cemix

Firma Cemix je přední výrobce a dodavatel stavebního materiálu. Je součástí rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger, jednoho z nejlepších evropských výrobců suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů, keramických materiálů a surovin. Cemix má vlastní laboratoře, ve kterých se neustále věnuji vývoji a výzkumu a tím dokáže držet krok s ostatními dodavateli stavebního materiálu. Na kvalitu materiálu Cemix se můžeme na našich stavbách spolehnout.

V poslední době cena energii nepřetržitě stoupá. Většina majitelů nemovitostí se snaží s tímto nárůstem výdajů bojovat. Jedním z řešení je zateplení fasády certifikovaným zateplovacím systémem Cemix. A-Z Stavby Blažek s.r.o. provádí:

  • Zateplení fasády rodinného domu.
  • Zateplení fasády bytu či bytového domu.
  • Zateplení střechy a podkroví.
  • Zateplení stropu a podlahy ve vnitřních prostorech.

Rekonstruujete-li Váš dům, nebo byt neobejdete se bez opravy omítek. Při opravách omítek vyžíváme produkty Cemix:

  • Šlechtěné omítky.
  • Vrchní omítky.
  • Sádrové omítky.
  • Jádrové omítky a postřiky.

Častým problémem starších nemovitostí je plíseň. Ta je způsobena vlhnoucími zdmi. Tento problém Vám pomůže naše firma vyřešit i za pomocí sanační omítky Cemix.

Při rekonstrukci není dobré vynechat podlahy. Někdy je nutná oprava podkladu. Využíváme zde penetraci Cemix, poté je nutná izolace. Při izolaci podlah jsou nutné určité stavební úpravy. Naše firma si dokáže se vším potřebným poradit a veškeré stavební práce provedeme dle Vašich představ.

Neméně důležité je i zatepleni stropu. Žádný majitel nemovitosti nechce vytápět sousedy nahoře, nebo přitápět myším na půdě. I se zateplením stropů, za pomocí materiálů Cemix, Vám rádi pomůžeme.

Naše firma se nezabývá pouze rekonstrukcemi nebo zateplením. Provádíme také pokládku veškerých obkladů a dlažeb i ve venkovních prostorech. Rozpočítáme Vám, kolik bude třeba materiálu, zajistíme vyrovnání a přípravu povrchu, ošetříme plochy penetrací Cemix a provedeme pokládku. Za pomocí izolačních hmot v nabídce Cemix Vám provedeme i obkladačské práce včetně obkladů bazénů, teras, balkónů a dalších venkovních ploch.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů