Designové radiátory umocní krásu interiéru

Když už jste se naplno pustili do rekonstrukce bydlení a nákupu nového vybavení, neměli byste zapomínat ani na zdánlivé detaily, které jsou možná stejně důležité jako nový stolek, židle nebo skříňka. Stejně tak jako nezapomenete na výměnu osvětlení, byste neměli zapomenout ani na radiátor. Někomu se to může zdát jako naprostá zbytečnost a mrhání penězi, ovšem někdy je právě tato maličkost tečkou k úplné dokonalosti. Je to sice věc, kterou mnoho lidí zanedbává, ale měli bychom si uvědomit, že právě v takových maličkostech se skrývá kouzlo, které dokáže podtrhnout krásu celého interiéru. Zvláště pokud je místnost vybavena v jednoduchém stylu s minimem nábytku a věcí, je zajímavé zvolit odvážnější vzhled zrovna u radiátoru. Místnost se rázem stane něčím zvláštním a neobvyklým. Promění každý nezajímavý kout.

Na dnešním trhu si můžeme vybírat mezi radiátory různých velikostí a tvarů, ale pokud chcete něco opravdu jedinečného, jsou těmi pravými designové radiátory. Jsou to radiátory, které se svým provedením zcela odlišují od klasického topení, jaké všichni dobře známe. Většinou se vyznačují především podlouhlým tvarem s vodorovnými nebo svislými topnými pruhy, ovšem k sehnání jsou také s plným profilem, což působí elegantně a naprosto výjimečně.

Nejsou vhodné pouze do koupelen, ale do celého domu, bytu nebo kanceláře. Prodávají se mnoha provedení. Některé zaujmou svou jednoduchostí, jiné zase svým nápadným vzhledem. Dostupné jsou i v několika barvách. Kromě klasické bíle, šedé, hnědé a černé jsou k dostání i v mnoha jiných, nestandartních barvách. Povrchy jsou speciálně ošetřeny tak, že radiátory jsou chráněny před korozí, takže se nemusíte bát viditelných nedostatků ve vlhčím prostředí.


Nezávazná poptávka našich služeb

Vaše jméno
Kontakt *   (telefon či e-mail)
Zpráva *
Opište barvu s diakritikou *  
      * označené položky jsou povinné