Knauf

Společnost KNAUF Praha s.r.o. je tradiční výrobce a prodejce v oblasti sádrokartonových stavebních systémů a materiálů. Výroba se nachází již od roku 1994 v Počeradech, odkud jsou sádrokartonové systémy a materiály distribuovány ke smluvním prodejcům po celé naší republice.

Výrobky KNAUF, jsou součástí programu, který významně přispívá ke zlepšení životního prostředí.

Výrobky KNAUF jsou kvalitní, splňují všechny naše požadavky a nebojíme se je použít na našich stavbách. Časté uplatnění pro výrobky KNAUF nacházíme při rekonstrukcích. Velmi častým požadavkem našich zákazníků je vytvoření nových příček, podhledů a podlah. Zde využíváme široké nabídky firmy KNAUF. Nejnovějším produktem v nabídce je děrovaná akustická deska KNAUF s Cleaneo, která čistí vzduch Vaše interiéru.

Pustíte-li se do rekonstrukce, jistě nevynecháte opravu omítek. Z nabídky firmy KNAUF vyžíváme například:

  • Omítky pro ruční a strojní zpracování – vápeno- cementové. 
  • Omítky pro ruční a strojní zpracování – sádrové.
  • Štukové omítky.
  • Šlechtěné omítky dekorativní.

Jsou Vaše zdi vlhké a plesnivé? Vlhké zdi jsou velmi častým problémem, který naše firma A-Z STAVBY Blažek s.r.o. řeší především u starších nemovitostí. Vybereme vhodnou sanační omítku z produktů firmy KNAUF, kterou Vám aplikujeme.

Chcete ušetřit? Ceny energií v poslední době neustále stoupají. Je tedy myslet při rekonstrukci, ale také u novostaveb na správně provedené zateplení fasád. I v této oblasti využíváme široké nabídky firmy KNAUF. Pomocí produktů KNAUF provádíme:

  • Zateplení rodinných domů.
  • Zateplení bytů.
  • Zateplení střech a podkroví.
  • Zateplení stropu a podlahy.

Naše firma A-Z STAVBY Blažek s.r.o. provádí také pokládky veškerých dlažeb a obkladů. Pomocí pokládací a spárovací malty Vám položíme dlažbu na terasách, balkónech a dalších venkovních plochách tak, abyste se i venku cítili dobře.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů