Mamut-Therm

Mamut-Therm je společnost působící na trhu v oblasti stavebnictví od roku 2003. Centrála společnosti se nachází v Brně, kde je soustředěná výroba i skladovací prostory. Orientuje se především na výrobky spojené se zateplením a částečně na hydroizolační materiál.

Produkty Mamut-Therm využíváme především v oblasti zateplení fasád. Ceny plynu a elektřiny v poslední době prudce stoupají a každý majitel nemovitosti se snaží s tímto problémem bojovat. Nejčastějším a asi nejlepším způsobem řešení je tak kvalitní zateplení. Mamut-Therm má ve své nabídce velké množství zateplovacích systémů vysoké kvality, kterých využíváme při:

  • Zateplení fasád rodinných domů.
  • Zateplení fasády bytu či bytového domu.
  • Zateplení střechy a podkroví.

Chcete-li opravdu ušetřit je potřeba zaizolovat i stropy a podlahy. Správné zateplení stropů a podlahy je velmi důležité. Nikdo nechce vytápět půdu nebo sousedy. U starších nemovitostí izolace podlahy vyžaduje určité stavební úpravy, u nových se již s izolací podlahy většinou počítá. Dobré je provést také izolaci proti šíření hluku podlahou. Nabídka firmy Mamut-Therm obsahuje i produkty, pro tenhle druh zateplení, kterých naše firma využívá.

Po zateplení zpravidla následuje aplikace omítky. Dodání vlastních pastovitých (silikonových, silikátových, umělo pryskyřičných, mozaikových) i minerálních vrchních omítek a barev pro vnitřní i venkovní použití, tvoří podstatnou část nabídky Mamut-Therm, není tedy problém pro naší firmu vybrat tu správnou omítku pro Váš rodinný dům či bytový dům.

Výrobky Mamut-Therm představují vysokou kvalitu, kterou při realizaci našich staveb potřebujeme. Mamut-Therm vlastní několik certifikátu, je certifikován podle českých norem i podle norem evropských.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů