Novinky

28.09.2016

Chystáte se na kompletní rekonstrukci bytu? Neměli byste zapomenout na rekonstrukci rozvodů vody a odpadů. Obrátit se můžete na nás. Kromě rekonstrukcí provádíme také veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce.

9.08.2016

Odjíždíte na poslední letošní dovolenou? Neodpovídá již Vaše koupelna požadavkům? Svěřte nám rekonstrukci koupelny mezitím, co si budete užívat sluníčka. Zajistíme vše za Vás.

27.05.2016

Kromě klasických obytných domů rekonstruujeme i nemovitosti, které slouží jako kanceláře či pro jiné komerční účely. Neváhejte se na nás obrátit. Provedeme kompletní rekonstrukci na klíč dle všech požadavků a potřeb.

25.04.2016

Chystáte se rekonstruovat starou elektroinstalaci, která je stále vedena v hliníku a hrozí nehodou? Zajistíme Vám kompletní elektroinstalaci včetně všech potřebných zednických prací. Zaměstnáváme prvotřídní elektrikáře s mnohaletými zkušenostmi.

28.03.2016

Jaro začalo, ale Vaše zahrada vypadá nevzhledně? Můžete se pustit do budování krásné zahrady, ale nejspíš na to vynaložíte zbytečně moc času a peněz. Oslovte raději na nás. Zhotovíme architektonický návrh a vizualizaci zahrady. Následně vše realizujeme podle Vašich představ.

8.01.2016

Máte vysoké účty za energie? Je načase to změnit. Interiérové zateplení stropu zamezí úniku tepla a to zejména do neobývaných prostor, jako jsou např. půdy.

27.12.2015

Máte starou koupelnu či kuchyň, které již dlouhou dobu nevyhovují Vašim požadavkům? Chystáte se to v novém roce změnit? Rozhodnete-li se vybrat pro realizaci vašich plánů naši firmu A-Z STAVBY Blažek s.r.o., poradíme vám s výběrem vybavení na základě našich zkušeností. To vše samozřejmě za přijatelnou cenu.

13.11.2015

Bojíte se účtů za energie? Ušetřit spoustu peněz můžete zateplením fasády. Zateplením fasády domu lze meziročně uspořit i několik tisíc korun a za pár let se vám investice do zeteplení vrátí.

09.10.2015

Máte už krásně zrekonstruovaný nebo nově postavený dům, ale zahrada stále připomíná staveniště nebo prales? Naše firma provádí dokonce i realizace zahrad a to nejen v Brně. S námi si i na zahradě odpočnete.

10.09.2015

Kromě kompletních rekonstrukcí koupelen, bytů a domů, provádíme například i obkladačské práce. Pokládáme dlažby v obytných i komerčních prostorech, provádíme pokládku dlažeb na terasách, balkónech a dalších venkovních plochách. Neváhejte a v případě zájmu nás kontaktujte.

12.08.2015

Netroufáte si sami na kompletní rekonstrukci koupelny? Neváhejte a kontaktujte nás. Provádíme kompletní rekonstrukce koupelny dle požadavků zákazníků, tak aby koupelna vyhovovala současným funkčním ani estetickým požadavkům. To vše samozřejmě za přijatelnou cenu.

07.07.2015

Nabízíme zákazníkům pronájem profesionálního rámového lešení GRAF. V případě požadavků je možné zajistit i montáž a demontáž. Cena pronájmu lešení je závislá na době pronájmu.

16.06.2015

Investujte do svého zdraví a pohodlí, tím že se rozhodnete pro celkovou rekonstrukci koupelny. Naše stavební firma zajistí kompletní realizaci koupelny včetně dopravy veškerého materiálu na místo.

16.05.2015

Potřebujete lešení? Jsme i půjčovna profesionálního lešení značky Graf. Nabízíme i montáž a demontáž lešení, stejně jako dopravu lešení na místo určení.

09.04.2015

Jste časově vytížení, a proto odkládáte rekonstrukci bytového jádra? Využijte naší služby rekonstrukce bytového jádra na klíč, tedy bez jakékoliv vaší asistence.

06.02.2015

V sekci Reference naleznete některý stavební práce, kterými se naše stavební firma v minulosti zabývala. Jsou zde například zateplení fasád, rekonstrukce bytových jader a další.

06.02.2015

V sekci Reference najdete nově vložené fotky naši realizovaných stavebních prací.

23.12.2014

Naše stavební firma nabízí kromě staveb a rekonstrukcí domů či bytů i demolice nemovitostí ve špatném stavu. Vše zařídíme, dovezeme vlastní stroje a zajistíme i následný odvoz suti a dalších materiálů. Demolice provádíme po celé republice, neváhejte nás kontaktovat.

28.11.2014

Hlavně v zimě je důležité zateplení fasád materiálem té nejvyšší kvality, od prověřených výrobců. Jedině tak ušetříte nemalé peníze za vytápění domu či bytu. Investice do zateplení se Vám za pár let vrátí.

17.09.2014

Nově jsme vytvořili podstránky materiálů Cemix, Knauf, Mamut-Therm, které najdete v sekci používané materiály.

17.09.2014

Prohlídněte si naše nové podstránky používaných materiálů Baumit, Isover, Caparol.

21.08.2014

V sekci Reference najdete nově vložené fotky našich realizovaných stavebních prací.

05.02.2014

Nově pronajímáme rámové lešení GRAF. Jde o profesionální lešení s rychlou a snadnou montáží i demontáži. Více informací o zapůjčení lešení najdete zde.

07.12.2013

V sekci Reference najdete nově vložené fotky naši realizovaných stavebních prací a nově také ukázku Vizualizace - Dlažba Mostiště.

30.09.2013

Doplnili jsme nové reference a přidali fotografie z našich stavebních prací. Prohlédnout si je můžete zde Reference.


Nezávazná poptávka našich služeb

Vaše jméno
Kontakt *   (telefon či e-mail)
Zpráva *
Opište barvu s diakritikou *  
      * označené položky jsou povinné