Rekonstrukce rodinného domu

Rozhodli jste se pro zvelebení svého domu a jeho uzpůsobení vašim současným požadavkům? Objednejte si u nás rekonstrukci domu na klíč. Co to pro vás znamená? Pouze s námi zkonzultujete všechny své představy a my je už bez vaší nutné asistence převedeme do skutečnosti. Samozřejmě zajistíme i dopravu veškerého potřebného materiálu přímo na místo. Stejně tak jakékoliv odborné činnosti jako klempířskétruhlářské nebo plynařské práce vám zajistíme buďto sami nebo ve spolupráci s profesionály v daném oboru.

Rekonstrukce domu

Tím bude zajištěno bezchybné provedení i těch nejnáročnějších a odbornějších úkonů potřebných při rekonstrukci. Kromě klasických obytných domů rekonstruujeme i nemovitosti, které slouží jako kanceláře či pro jiné komerční účely. Také provádíme v případě zájmu pouze částečné rekonstrukce typu výměny oken či dveří, spojování či rozdělování prostor běžnými zdmi či sádrokartonovými příčkami a podobně. Stačí nás oslovit a jistě se na spolupráci domluvíme.

 

Nejčastější rekonstrukce, které provádíme:

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů