Rekonstrukce koupelny

Moderní koupelny na klíč

Už dávno neodpovídá vaše koupelna současným funkčním ani estetickým požadavkům? Toužíte po moderní koupelně, která splní všechny vaše představy? Obraťte se na odborníky a nechte svou koupelnu proměnit v místo vašich snů.

Plánování a technické parametry

Při rekonstrukci je nutné myslet nejen na samotné vybavení, ale také její praktické uspořádání. Nevíte-li s technickými parametry nebo vhodností různých materiálů rady, neváhejte se na nás obrátit. Postaráme se komplexní rekonstrukci vaší stávající koupelny včetně zajištění všech potřebných prací i odborného poradenství.

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny zahrnuje nejen výměnu vany, umyvadel a případně i toalety, ale samozřejmě i nové rozvedení vody, odpadů a mnoho dalších úprav. Svěřte se nám se svojí představou a dál se již o nic nestarejte. V první řadě navštívíme Vaši stávající koupelnu a zhodnotíme situaci, reálné možnosti a rozsah rekonstrukce. Na základě toho vypracujeme předběžnou vizualizaci a připravíme pro vás návrh rekonstrukce včetně odhadu ceny a podrobnosti o časovém plánu. Po důkladné kontrole technologem již přichází na řadu samotná realizace a práce našich zkušených dělníků. Kromě samotné realizace se však postaráme také o navezení veškerého potřebného materiálu, koupelnového vybavení i dlažeb a obkladů. S vhodným výběrem koupelnového vybavení Vám samozřejmě rádi pomůžeme. Poradíme vám jak s výběrem nábytku, vany, sprchového koutu či umyvadla, tak i s výběrem dlažeb a obkladů, které dotváří atmosféru a celkový dojem z daného prostoru. Díky našim dlouholetým zkušenostem si dokážeme poradit také s atypickými požadavky, jako jsou výklenky, zrcadla zasazená do obkladu a zkrátka vším, co vás jen napadne.

Kontaktujte nás

Rozhodnete-li se obrátit při rekonstrukci Vaší koupelny na profesionály, nejenže si ušetříte práci, ale můžete si být jisti, že bude výsledkem funkční a vhodně řešený prostor.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů