Rekonstrukce kuchyně

Pořídili jste si novou kuchyňskou linku, ovšem nemáte dostatek zkušeností na to, abyste se pustili sami do její instalace? V takovém případě vám nabízíme naše služby spočívající v rekonstrukci kuchyně na klíč. Kromě odstranění stávající linky, kterou můžeme dle vašeho přání i zlikvidovat, provedeme i další potřebné práce. Zmínili bychom se asi o těch nejčastějších. Před instalací nové linky bývá často nutné změnit místa vyvedení vody a odpadů. Zejména pokud chcete stávající podobu linky rozšířit nebo pořizujete novou myčku či pračku.

Rekonstrukce kuchyně

Vytvoříme kuchyň snů

Když už jste investovali do nových skříněk, nenechte se omezovat starými dispozicemi, které vám už nevyhovují. Na tuto fázi prací je dobré myslet už při objednávání nové linky, abyste nemuseli dělat zbytečné kompromisy. Také se musí většinou předělat elektroinstalace. Ať už proto, že staré vodiče nevyhovují současným normám a mohou být dokonce potenciálně rizikové, nebo proto, že chcete změnit dispozice zásuvek a rozmístění spotřebičů. A aby vám za linkou nevedly metry prodlužovacích kabelů, je výhodné starou instalaci vyměnit za novou. Moderní kuchyně se neobejde bez kvalitního osvětlení, ať už mluvíme o centrálním světle, bodovém osvětlení zabudovaném do podhledů nebo čím dál častěji se objevujícím osvětlení skříněk či pracovní desky. Otázku osvětlení je dobré pořádně promyslet, spousta věcí se dá v lince šikovně schovat. Naši pracovníci mají dostatek zkušeností, aby vám dobře poradili a především si se zadanými úkoly zdárně poradili.

Aby vaše kuchyň vypadala opravdu perfektně a dala se snadno udržovat v čistotě, doporučujeme vám také výběr vhodných kuchyňských obkladů, které se umístí mezi pracovní desku a horní skříňky. Nejen, že z nich snadno odstraníte mastnotu a jiné nečistoty, ale při správném výběru vám kuchyň oživí a budete se v ní při vaření cítit opravdu dobře. Máme zkušenosti s instalací nejrůznějších materiálů. Od klasických obkladů přes lamino desky až po skleněný obklad nebo moderní betonovou stěrku.

Kontaktujte nás

Kuchyně tvoří centrum každé domácnosti a nepořizujete si ji každý rok. Proto si dejte na její rekonstrukci záležet a s důvěrou se na nás obraťte. Tam, kde vaše možnosti a zkušenosti končí, ty naše začínají.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů