Rekonstrukce toalet v domě

Pokud se již delší dobu zamýšlíte nad Vaší starou koupelnou a rádi byste provedli rekonstrukci, nabízíme Vám v rámci rekonstrukce domu na klíč také rekonstrukci koupelny a toalety. V případě, že jsou odpady vyhovující, není potřeba provádět bourací práce v nosných konstrukcích nebo příčkách a lze se zaměřit pouze na nové moderní obklady a výběr doplňků. Záleží ovšem na velikosti místnosti. Při rekonstrukci toalet se zaměřujeme na několik důležitých prvků. Dříve, než se začne s detaily a doplňky, je důležité dbát na základní věci, které jsou dány normou. V případě, že si objednáte rekonstrukci toalety v rámci rekonstrukce domu na klíč, o všechny tyto důležité záležitosti se Vám postarají profesionálové z firmy.

Dveře

Jednou z důležitých věcí, na kterou existuje norma, je správné osazení dveří. Ty by se na toaletě měly vždy otevírat směrem ven nebo pokud to místo dovoluje, je ideální, když jsou zasouvací. Zasouvací dveře šetří místo a jsou vhodné do malých bytů, kde je důležitý každý kousek volného místa.

Minimální vzdálenost toaleta – ostatní stabilní předměty

O dodržení normy týkající se vzdálenosti toalety od ostatních stálých předmětů v místnosti se Vám postarají odborníci ze stavební firmy, kteří na tyto normy pamatují při každé rekonstrukci koupelny a toalety.

Obklady

Nyní se je čas vybrat si vhodné obklady, abychom se na toaletě cítili příjemně. Když radíme našim zákazníkům s volbou obklad, snažíme se malý prostor toalety opticky zvětšit, zvláště potom malé toalety v panelácích. Snažíme se také našim zákazníkům radit, aby sladili obklady v koupelně s obklady na toaletě, protože to potom vytváří příjemný dojem. Pokud chcete uvažovat z praktického hlediska, velké formáty obkladů Vám velmi ulehčí práci s pravidelným úklidem.

Malé umyvadlo + bidet

V dnešní době je již běžné přidat při rekonstrukci toalety malé umyvadlo vedle WC a případně také bidet, pokud to prostorové možností dovolí.

Odvětrání WC

Odvětrávat prostor WC můžeme několika způsoby. Pokud je to možné a nachází se na toaletě okno, je ideálním způsobem větrání. To však v zimě může způsobit velké úniky tepla, proto je také vhodné mít na stěně nebo stropu WC umístěný ventilátor, který odsává vzduch a pachy z místnosti.To vše jsou základní věci, na které je dobré dbát při rekonstrukci toalety.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů