Výkopy základů a sklepů rodinných domů

Můžete se na nás také obrátit, jestliže potřebujete vykopat stavební základy rodinných domů. Provedeme zemní práce a přípravné stavby a samozřejmě i pokládku inženýrských sítí. Pro tyto činnosti jsme vybaveni specializovanými stroji, které nám pomohou při horších stavebních podmínkách. Máme vlastní vozový park, a jsme tak zcela samostatní v plánování stavebních prací.

Máme bohaté zkušenosti s výkopy základů rodinných domů v Brně a jeho blízkém okolí. Také pro Vás vykopeme bagrem sklepní prostory nebo bazén. Provedeme terénní úpravy nepřístupného pozemku. V nabídce našich prací je také nakládání, rozhrnování a převoz zeminy. Po veškeré práci odvezeme vzniklý odpad.

Kontaktujte nás

Pokud plánujete výkopy na svém pozemku, oslovte s důvěrou naše pracovníky, proberou s Vámi detaily stavebních prací, vyberou vhodné technické vybavení a navrhnou Vám finanční plán prací.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů