Zateplení bytů

Pořídili jste si byt ve větším bytovém domě a rádi byste ho měli zateplený? Asi tou nejschůdnější variantou by mohlo být přesvědčení dalších vlastníků bytových jednotek, aby se udělala nová fasáda na celém domě. V takovém případě by bylo možné žádat i o určitou dotaci z programu „Zelená úsporám“. Naše společnost může provést tyto práce od dovozu lešení až po závěrečný úklid. Pracovali jsme na revitalizaci mnoha malých i velkých bytových domů. Ukázky naší práce si lze prohlédnout v sekci Reference. Další majitelé bytů s vaším nápadem nesouhlasí a nechtějí investovat do takovéto rekonstrukce pláště domu?

Zateplení bytů

Nevadí! Pokud nechcete ustoupit ze svých požadavků, není problémem vyřešit zateplení pouze jednoho samostatného bytu. Je to ovšem z hlediska režijních nákladů poněkud náročnější, než v případě zateplení celého domu. Naše firma má bohaté zkušenosti se zateplováním celých bytových domů, od několika bytových jednotek, až po velké domy s desítkami bytů. Jsme schopni zajistit i dodávku veškerého potřebného materiálu, včetně finálního nátěru, případné opravy balkonů atd. Tedy provádíme kompletní revitalizace bytových domů tzv. „na klíč“.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů