Zateplení domů

Provádíme zateplení rodinných i panelových domů v Brně a okolí.

Rozhodli jste se investovat do zateplení své nemovitosti s vidinou budoucích úspor? Chcete mít záruku kvalitně provedené práce a průběhu zateplení bez jakýchkoliv komplikací? Potom se obraťte s poptávkou na naši firmu, která disponuje množstvím kvalitních referencí. Provádíme zateplování fasád rodinných domů i bytových domů. Na základě vašeho přání a našich doporučení zateplujeme obvodové zdivo fasádním polystyrenem či k tomuto účelu vytvořenými minerálními vatami.

Zateplení domu

V obou případech se spoléháme na prověřené výrobky firem Isover, Baumit, Rockwool, Weber a dalších, které nabízejí dlouhou životnost a perfektní tepelně izolační vlastnosti. Výběr zateplovacího systému vám rádi doporučíme, ale budeme samozřejmě respektovat i vaše přání na výběr zvoleného systému od jakéhokoli výrobce. Pro finální vzhled nové fasády pak používáme moderní fasádní barvy s akrylátovou či silikonovou složkou, které se vyrábí v různé zrnitosti a ve variantách pro točenou či škrábanou fasádu. Nebráníme se ovšem ani použití klasického venkovního štuku, který se po zaschnutí přemaluje vámi vybranými fasádními barvami. Ptáte se, jak to bude s výměnou parapetů za větší či zda provádíme i jiné potřebné klempířské práce? U námi vytvářených nových fasád se sami o nic nebudete muset starat. Všechny tyto práce provedeme buďto sami nebo za pomoci námi zajištěných odborníků.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů