Demolice

Naše firma nabízí kromě staveb a rekonstrukcí domů či bytů i demolici starých a nevyužívaných objektů. Potřebujete tedy strhnout nemovitost ve špatném technickém stavu, která hrozí brzkým rozpadem a případným zraněním náhodných kolemjdoucích? Nachází se na vašem pozemku dlouho nevyužívané a zchátralé komerční objekty, které už nelze výhodně opravit?

Postaráme se i o odvoz suti v Brně a okolí

Obraťte se právě na nás a my zařídíme kompletní demolici a také následnou likvidaci suti. Dovezeme si vlastní stroje a zajistíme i nákladní auta pro odvoz cihel, betonu nebo jiného odpadního materiálu. Ten následně předáme k odborné likvidaci (recyklace, uložení na skládku atd...)

Tyto práce neprovádíme bohužel po celé republice, ale vzhledem k náročnější přepravě strojů a ostatního vybavení většinou pouze v Brně a přilehlém okolí. Ovšem po domluvě není problém zajistit demolici malých i velkých objektů po celém Jihomoravském kraji.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás s jakoukoli poptávkou po demoličních pracech kontaktovat.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů