Zemní práce

Jestliže plánujete úpravu svého pozemku, chcete vyhloubit bazén nebo založit zahradu, obraťte se na nás s důvěrou. Zemní a výkopové práce jsou naše specializace, máme kvalitně vybavený strojový park a můžeme Vám tak nabídnout naše služby k Vaší plné spokojenosti. Zvládneme vyhloubit základy rodinného domu, vytvarovat veškeré prostranství kolem domu, a to vše po dohodě s Vámi. V našich silách jsou také demolice a demontáže objektů, spolu s kompletním odpadovým hospodářstvím.

Výkopové práce menšího i většího rozsahu

Veškeré kroky s Vámi zkonzultujeme, jsme schopni s Vámi projít vše od úpravy terénu, výkopu, zakládání základů, pokládky inženýrských sítí dle požadavků jejich správců. Dále Vám nabízíme naše zkušenosti s kanalizací a přípojkami, stejně tak spolehlivě umíme zprovoznit vodovodní a plynové přípojky. Stavíme chodníky, vjezdy, vozovky, hřiště, bazény i kurty. Upravíme pro Vás také svahy, terénní nerovnosti či jezírka. Při své práci používáme nejmodernější techniku, naši zaměstnanci prochází pravidelným školením a řídí se pravidly bezpečnosti práce.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů