Realizace zpevněných ploch

Obraťte se na nás i v případě, že zvažujete výstavbu zpevněných ploch v okolí Vašeho domu. Ať už se jedná o chodníky, příchozí silnici, či stavbu vjezdu do garáže, naši odborníci Vám poradí se všemi detaily stavby.

Na realizaci zpevněných ploch si naplánujeme ideální klimatické podmínky, kdy není zemina promočená a je více než 5 ˚C. Dno výkopu uděláme ve sklonu, a dbáme na to, aby bylo pevné. V dalším postupu si naši pracovníci poradí s ochrannou vrstvou a podkladovou vrstvou s kvalitním materiálem. Jednotlivé vrstvy zhutní vibrační deskou. Dlažbu pokládáme rovnoměrně a dodržíme také spáry. Spárování se vykoná na suchém povrchu dlažby, písek se vmísí do spár a povrch je možné zhutnit vibrační deskou.

Naši pracovníci s Vámi proberou veškeré dotazy ohledně výstavby, nabídnou Vám různé typy materiálů i barevné odstíny a tvary dlažby. Díky zpevněným plochám získá okolí Vašeho domu praktické i vkusné zázemí.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů