Rekonstrukce

Naše stavební firma A-Z STAVBY Blažek s.r.o. si vám dovoluje nabídnout své služby v oblasti kompletních či částečných rekonstrukcí domů, bytů či nebytových prostor. Provádíme drobné i náročnější stavební úpravy. Zajišťujeme samozřejmě i rozvod vody, odpadů, topení a nových elektroinstalací.

Lze se na nás obrátit v případě potřeby přestavby bytového jádra z původního umakartového na zděné. Kvalitně provedeme i kompletní rekonstrukce rodinných či bytových domu. Nebráníme se ani pracem menšího rozsahu typu výměny kuchyňské linky s úpravou rozvodů vody či odpadů.

Všechny práce provedeme v maximální možné kvalitě a v co nejkratším čase. Je nám totiž jasné, že jen málo kdo by chtěl přebývat v polorozbořeném domově déle než nezbytně nutnou dobu. Po dokončení naší práce uvedeme vše do perfektního stavu a zůstane po nás pouze památka v podobě nových zrekonstruovaných místností.

Máme zkušenosti se zakázkami malého i většího rozsahu. Rádi Vám pomůžeme s částečnou rekonstrukcí bytu, výměnou kuchyňské linky či rekonstrukce koupelny, stejně jako s kompletní rekonstrukcí rodinného domu od sklepa po podkroví. Dále jsme schopni provést rekonstrukci obytných budov s desítkami bytových jednotek i velké nebytové prostory.


Provádíme následující rekonstrukce:

Rekonstrukce rodinného domu

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce WC

Rekonstrukce kuchyně

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů