Zateplování střechy a podkroví

Mezi naše další činnosti patří i zateplování střech či podkrovních místností. Právě těmito prostorami totiž z vašeho domu uniká velké množství teplat a vy musíte za energie platit zbytečně mnoho. Stačí ovšem zvolit správný způsob zateplení budovy a ročně ušetříte i několik tisíc korun. Provádíme tepelnou izolaci rovných i běžných sedlových střech. Používáme přitom těch nejkvalitnějších materiálů, které nepropouštějí teplo ven ani dovnitř. Díky tomu lze být v podkrovních prostorách bez klimatizace i v parných letních dnech. Před těmito provedenými stavebními úpravami by to bylo možné jen s velkými obtížemi.

Zateplení střechy

Veškerý potřebný materiál si na místo rekonstrukce dopravíme sami. Vy pouze určíte své požadavky a bude vám předána až hotová práce bez toho, abyste se museli o cokoliv starat nebo se čímkoliv zatěžovat. Správně provedené zateplení střechy, a to zejména v obyvatelném podkroví, je velmi důležité. Kvalitní izolací střechy získáte úsporu energií na vytápění v zimních měsících a zároveň v letních měsících zabráníte prostupu tepla do obytných místností. Počáteční investice do izolace se Vám mnohokrát vrátí nejen v zimě (úspora nákladů na topení), ale také v létě, např. při snížením či úplným vypnutí dříve nutné klimatizace. Jsme schopni provést zateplení na samotných rodinných domech, ale také v podkrovních bytech či celých bytových jednotkách.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů