Realizace zahrad

Zahrada u domu nemusí být pouze místem, na kterém si vypěstujete zeleninu a ovoce do své kuchyně. Měla by být i jistou oázou klidu, kde si můžete sednout po práci a kochat se pohledem na upravený trávník, malé zahradní jezírko nebo květiny hýřící nejrůznějšími barvami.

Samozřejmě se lze pokusit o vytvoření takovéto krásné zahrady vlastními silami, ale nejspíš na to vynaložíte zbytečně moc času a peněz. Oslovte raději profesionální firmu, která se návrhem a realizací okrasných zahrad zabývá a může vám ukázat některé ze dříve provedených prací.

Mezi ně se samozřejmě řadíme i my. Pokud nás oslovíte s požadavkem na vytvoření projektu zahrady, velmi rádi vám vyhovíme. Budeme s vámi konzultovat veškeré vaše představy a zaneseme je do výsledného návrhu. Jeho převedení do skutečnosti je už potom otázkou několika dní nebo při větší ploše několika týdnů.

Nejdříve provedeme architektonický návrh a vizualizaci zahrady. Díky Vašim podnětům a připomínkám upravíme návrh do finální podoby. Následně Vám zahradu kompletně zrealizujeme.

Neváhejte se na nás obrátit. Společnými silami najdeme řešení přesně pro Vaši zahradu a dostupné Vaši peněženku.


Nezávazná poptávka našich služeb

Vaše jméno
Kontakt *   (telefon či e-mail)
Zpráva *
Opište barvu s diakritikou *  
      * označené položky jsou povinné