Elektroinstalace

Chystáte se rekonstruovat starou elektroinstalaci, která je stále vedena v hliníku s hrozícím brzkým vyhřátím? Chcete si nechat udělat rozvody elektřiny v novém domě? Obraťte se na odborníky!

Pokud si zvolíte elektrikáře bez dostatečných zkušeností a zejména potřebných zkoušek, nemusí vám být vystavena revizní zpráva. Následně v případě jakékoliv nehody způsobené vadnou elektroinstalací vám pojišťovna nemusí vůbec nic hradit.

Zvolte si raději naši firmu, která vám zajistí kompletní elektroinstalaci včetně nutných zednických prací. Zaměstnáváme prvotřídní elektrikáře s mnohaletými zkušenostmi. Jejich práci lze označit za velmi kvalitní. Elektrické rozvody splňují všechny potřebné normy a v případě revize nenastanou žádné potíže.

Kromě rozvodů běžných kabelů, zapojení zásuvek a zprovoznění světelných okruhů zajistíme i osazení vámi vybraných světel, zapojení elektrických spotřebičů, rozvedení telefonních linek nebo kabelové televize a mnoho dalšího.


Kompletní elektroinstalační práce

  • Kompletní rekonstrukce elektroinstalací ve všech typech bytových i nebytových prostor, včetně potřebných zednických prací.
  • Zřizování běžných i vysoce nadstandardních elektroinstalací v novostavbách domů, bytů i v komerčních prostorách.
  • Montáž všech typů osvětlení.
  • Odborné montáže elektrických spotřebičů
  • Revizní zprávy nových i rekonstruovaných elektroinstalací

Veškeré práce provádí kvalifikovaní pracovníci s dlouholetými zkušenostmi.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů