Kontejnerová doprava

Zajistíme pro Vás také kontejnerovou dopravu, tedy odvoz stavebního odpadu z Vaší stavby. Odpad vznikne při stavbě nových staveb, demolicích

Přistavíme kontejner, odpad naložíme

Provedeme naložení odpadu do vlastních kontejnerů, nakládku provedeme bagrem. Oslovte nás, pokud potřebujete odvézt stavební suť, či zeminu, případně potřebujete provést i výkopové práce. Dovezeme potřebné stroje a odvezeme nákladními auty cihly, beton i jiný odpadní materiál. Vše následně předáme k odborné likvidaci, k uložení na skládku, či recyklaci. Už při demolici je vhodné roztřídit vzniklý odpad podle jejich složení tak, aby mohly být přijaty k likvidaci. Zvlášť se likviduje beton, zemina i stavební suť a je vhodné, nepromíchávat jednotlivé kusy. Odpady by také neměly být znečištěny oleji či tekutými palivy, nebo azbestem.

Kontejnerová doprava pro Brno a okolí

V případě, že potřebujete vyřešit Váš stavební odpad rychle a bezpečně, oslovte naše zaměstnance, sejdou se s Vámi na místě prací a navrhnou Vám časový i finanční plán odvozu suti. Kontejnerová doprava je dostupná především pro Brno a okolí.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o výstavbu zděného domů, neváhejte a kontaktujte nás. Vždy k Vám budeme přistupovat individuálně a budeme se snažit splnit všechny Vaše přání a požadavky.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů